Yaşam

Gül Kreş Adası’nın minik öğrencileri mezun oldu

Keçiören Belediyesi bünyesinde hizmet veren Gül Kreş Adası’nın minik öğrencileri kep atarak mezun oldu. Keçiören’deki Necip Fazıl Kısakürek Tiyatro Salonu’nda düzenlenen mezuniyet töreninde isimleri tek tek okunan öğrenciler sahneye çıkarak mezuniyet belgelerini Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un elinden aldı. Minikler, çeşitli dans ve müzik gösterileri ile ilk diplomalarını almanın mutluluğunu yaşadılar.

Başkan Turgut Altınok, salonda velilere yaptığı konuşmada, “Devletimizin ve milletimizin geleceği olan çocuklarımızı mezun etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün 266 meleğimizi mezun ediyoruz. Değerli velilerimizi tebrik ederiz. Allah evlatlarınızla nice mutlu günler nasip etsin. söz konusu.

Anaokullarında öğrencilere kaliteli eğitim verdiklerini de söyleyen Altınok, şunları söyledi:

“Çocuklarımız bizim geleceğimiz, mirasçılarımızdır. Sizin çocuklarınız bizim de çocuklarımız. Çocuklara verilen eğitimle yeteneklerini keşfetmek gerekiyor. Gül Kreş Adası’mız sadece çocuklarımızı eğlendirmek için değil, fiziki koşullarını modernleştirdiğimiz sınıflarımızda, alanında uzman öğretmen kadromuz ile geleceğe hazırlanmaktadır. İlçemizde bulunan kreş sayısını da artırdık. Ne yaparsan yap, doğru yap. Hiç paramız yok. Para kazanma mantığıyla değil, çocuklarımızı geleceğe taşımak için çalışıyoruz.”​

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

agliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu