Haber

AK Parti Edirne İl Başkanı İş İnsanlarını Ziyaret Etti

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba iş insanlarını ziyaret etti.

İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre İba ve beraberindekiler, Edirne Sanayici İşadamları Derneği (EDSİAD) Lideri İsmet Açıkgöz, iş insanları Aydın Uçar, Cengiz Ertek, Hilmi Zorlutuna, Ali Ali Live, Yaşar Ayaydın, Onur Yaren Ayaydın, Ahmet Yiğit , Umut Can Kılıç ve Recep Zıpkınkurt’u iş yerinde ziyaret etti.

İba, ziyarette yaptığı konuşmada, Edirne için iş insanlarıyla omuz omuza çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Ziyaretleri sırasında Edirne ile ilgili istişarelerde bulunduklarını ifade eden İba, “Bu kadim ve güzel şehre en iyi nasıl hizmet edebiliriz, sanayicimizi, esnafımızı, gencimizi, yaşlımızı kısacası tüm hemşehrilerimizi Edirne’ye nasıl ulaştırabiliriz? Hak ediyorlar, konuşmaya ve istişare etmeye devam edeceğiz.” terimleri kullandı.

İçme suyu TS 266 standartlarına uygundur

Edirne’de içme suyunun TS 266 standartlarına uygun olduğu bildirildi.

Edirne Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Kırklareli Kayalıköy Barajı’ndan gelen ve Edirne Belediyesi İçmesuyu Arıtma Tesislerinde arıtılan içme suyunun İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik ve Türk Standardı TS standartlarına uygun olduğu belirtildi. 266 Standartları.

Barajın doluluk oranının kuraklık nedeniyle 24 seviyelere düştüğü ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Proses iyileştirmeleri sonucunda tesisten çıkan suyun İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik değerlerine ve Türk Standardı TS 266 standartlarına uygun olduğu tespit edilmiştir. vatandaşlarımızdan gelen sular incelenmekte, konutlardaki mevcut depoların temizliği ve şehir şebekesinin son hatlarında biriken suların sirkülasyonu yapılarak bu sorun ortadan kaldırılmaktadır.Ayrıca şehir merkezinden günlük olarak numune alınmaktadır. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından numune alma noktaları ve şehir merkezine verdiğimiz içme sularının rutin denetimleri yapılıyor.”

beytussebapajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu