Haber

Eski Far Cry başkanı, Blizzard’ın hayatta kalma oyununun sorumluluğunu üstlendi

2022 yaklaşırken Blizzard Entertainment’ın yıl sonu raporunda Blizzard başkanı Ybarra, ekip olarak yaptığı birkaç değişiklikten bahsetti.

DAN HAY HAYATTA KALMA OYUNUNDA

Blizzard Entertainment Lideri Mike Ybarra, “Survival Game Genel Müdürü Dan Hay: Overwatch’tan bu yana ilk yeni IP’mizi oluştururken bu türde Blizzard büyüsünü aşılayan ekibe liderlik ediyoruz. Ekip bu yıl ikiye katlandı ve dört gözle bekliyoruz. yeni yılda daha da büyütmek için.!” sözlerini yerleştirdi.

Dan Hay, şirkette 10 yıl geçirdikten sonra geçen yıl Ubisoft’tan ayrıldı ve bildirildiğine göre bu süreçte bir canlı hizmet Far Cry projesinden ayrıldı. Far Cry 4 ve 5 ve serinin Blood Dragon, Primal ve New Dawn spin-off’ları için sorumlu yapımcı rolüne katıldı. Devam etmeden önce Far Cry 3’te yapımcı olarak görev yaptı. Ayrıca Blizzard, Ocak ayında hayatta kalma oyununun “tamamen yeni bir evrende” geçtiğini doğruladı.

12 MİLYAR SAAT OYNAYAN BLIZZARD OYUNLARI

Ybarra ayrıca bu yıl yaklaşık 12 milyar saat Blizzard oyunu oynandığını ve Blizzard topluluğuna 50 milyon yeni oyuncunun eklendiğini belirterek, hayatta kalma oyununun başına Dan Hay’i getirdiğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu