Teknoloji

Redfall ve Forza Motorsport Çıkış Tarihleri ​​Xbox Etkinliğinde Açıklandı

 
Xbox Wire’ın Almanca versiyonunda yayınlanan yeni bir paylaşıma göre (Xbox Wire’ın İngilizce versiyonu, oyunların çıkış tarihleri ​​hakkında herhangi bir bilgi vermiyor), nişancı aksiyon macera oyunu Redfall ve yarış oyunu Forza Motorsport’un çıkış tarihleri ​​şöyle: yaklaşan Xbox Developer Direct canlı yayın etkinliği için ayarlandı. ilan edilecektir. 25 Ocak 11:00 CEST’de gerçekleştirilecek olan bu etkinlik Redfall, Forza Motorsport ve Minecraft Legends’a yeni bir bakış açısı getirecek.
 
Etkinlikte birçok geliştirici yer alacak
 
 
 
Xbox ve Bethesda Softworks Developer_Direct adlı etkinlik, önümüzdeki birkaç ay içinde Xbox, PC ve Game Pass’e gelecek oyunlara bir göz atacak. Etkinliği YouTube ve Twitch üzerinden izleyebileceksiniz.
 
Canlı yayında ise Arkane Austin, Mojang Studios, Turn 10 Studios ve ZeniMax Online Studios gibi stüdyolardan geliştiriciler yer alacak. Ayrıca The Elder Scrolls Online, Forza Motorsport, Minecraft Legends ve Redfall gibi oyunlara da bakılacak. Merakla beklenen oyun Starfield hakkında rastgele bir bilgi ya da içerik olmayacak.

yalvac-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu